Kurs Szkolenie Pierwszej Pomocy EFR i FACC

Nasze kursy nauczą Cię,

jak ratować życie!

Gdzie znaleźć nocleg:

WYSZUKIWARKA NOCLEGÓW
W CAŁEJ POLSCEHOTEL RACIBOR

Najnowszy hotel ***, który rozpoczął swoją działalność w marcu 2012 roku. W hotelu znajduje się m.in. restauracja i PUB. Udogodnieniem jest bezpłatny internet WiFi. Cena pokoju za dobę rozpoczyna się od kwoty ok. 180 zł (pokój jednoosobowy). Hotel jest oddalony od siedziby naszego instytutu ok. 5 minut (pieszo). Adres: 47-400 Racibórz, ul. Wojska Polskiego 25. Rezerwacja noclegu: 32 7224400

STRONA INTERNETOWA HOTELU RACIBOR

__________

INTERNAT OŚRODKA DLA NIESŁYSZĄCYCH

Tanie miejsce noclegowe w pobliskim Ośrodku Szkolno-Wychowawczym dla Niesłyszących i Słabosłyszących w Raciborzu. Baza noclegowa mieści się na wprost siedziby naszego instytutu. W internacie mozna wynając pojoje bez łazienek (sanitariaty i łazienki znajdują się na piętrach). W obiekcie znajduje się ogólnodostępna kuchnia i sala TV. Cena noclegu ok. 40-50 zł (miejsce noclegowe w pokoju). Rezerwacja noclegów: 32 4153001 (prosić o połączenie z internatem). Adres: 47-400 Racibórz, ul. Karola Miarki 4.

STRONA INTERNETOWA OŚRODKA DLA NIESŁYSZĄCYCH

__________

DOMY STUDENTA PAŃSTWOWEJ WYŻSZEJ SZKOŁY ZAWODOWEJ

Dom Studenta Nr 1. Najtańsza baza noclegowa. Akademiki oddalone od naszego instytutu ok. 20 min. (pieszo). W Domu Studenta Nr 1 pokój jednoosobowy kosztuje ok. 30 zł. W budynku znajduje się stołówka, w której można zjęć tani obiad (ok. 10 zł). Adres: 47-400 Racibórz, ul. Słowackiego 57. Rezerwacja noclegów: 32 4155530


 
Powyższe informacje nie stanowią oferty handlowej. Instytut Promocji Ratownictwa nie ponosi odpowiedzialności za zmiany cen lub standardu obiektów noclegowych. Informacje zamieszczono dla wygody kursantów.

Licencje i porozumienia:

Posiadamy uprawnienia do prowadzenia kursów i szkoleń w systemach edukacyjnych Emergency First Response i International First Aid Certification Centre (Newark, U.S.). W zakresie organziacji kursów państwowych uprawniających do nauczania pierwszej pomocy współpracujemy z Instytutem Doskonalenia Nauczycieli. Podyplomowe studia kwalifikacyjne z zakresu edukacji dla bezpieczeństwa i dydaktyki pierwszej pomocy prowadzimy wspólnie z uczelniami wyższymi z Warszawy.

Licencja First Aid Certification Centre of London Uprawnienia do kształcenia w systemie Emergency First Response

Kursy
UZYSKAJ MIĘDZYNARODOWE KWALIFIKACJE
 

RATOWNIK PIERWSZEJ POMOCY
INSTRUKTOR PIERWSZEJ POMOCY
TRENER INSTRUKTORÓW PIERWSZEJ POMOCY
NAUCZYCIEL PIERWSZEJ POMOCY
(PAŃSTWOWE UPRAWNIENIA)

KURS INSTRUKTORÓW PIERWSZEJ POMOCY
DLA SŁUŻB BHP

KURSY W POLSCE PROWADZIMY
W MIASTACH

RACIBÓRZ
WŁOSZCZOWA
WARSZAWA
RZESZÓW
w innych miastach
dla grup min. 4 os.


KURSY ZAGRANICZNE
PROWADZIMY W MIASTACH

LONDYN (ANGLIA)
DAHAB (EGIPT)
dla minimum 6 osób

NASZE BIURA OBSŁUGI
32 4150797
PRACUJEMY DLA CIEBIE
OD PONIEDZIAŁKU
DO CZWARTKU
1000 - 1630
E-MAIL
kontakt@polskaedukacja.pl

ZOBACZ
NASZĄ NOWĄ
STRONĘ
WEJDŹ

TERMINY I CENY
KURSÓW

SPRAWDŹMasz pytania?

Zadzwoń!
324150797
od 1000 do 1630