Kurs Szkolenie Pierwszej Pomocy EFR i FACC

Nasze kursy nauczą Cię,

jak ratować życie!

EFR:Emergency First Response z siedzibą w Bristolu, jest szybko rozwijającą się międzynarodową organizacją szkolącą w zakresie Pierwszej Pomocy (CPR, AED), która skupia ponad 31 tysięcy instruktorów na całym świecie i posiada siedziby na wszystkich kontynentach. Organizacja bazuje na 36-letnim doświadczeniu w przygotowywaniu materiałów edukacyjnych, prowadzeniu kursów i szkoleń. Kursy Emergency First Response cieszą się szeroką ogólnoświatową akceptacją. Wszystkie programy i materiały edukacyjne są tworzone w oparciu o standardy opieki nad pacjentami, publikowane przez American Heart Association Guidelines 2005 Standards for Cardiopulmonary Resuscitation and Emergency Cardiovascular Care oraz za zgodą Basic Life Support (BLS) Working Group of the International Liaison Committee on Resuscitation (ILCOR). ILCOR jest międzynarodową grupą standaryzującą, reprezentującą większość światowych organizacji zajmujących się resuscytacją.


Zapewne już wiesz, że nasze kursy mają charakter międzynarodowy. Emergency First Response z siedzibą w Bristolu (Wielka Brytania), jest jedną z największych i najbardziej rozpoznawalnych instytucji kształcących ratowników przedmedycznych na świecie. Emegency First Response wydaje ponad 500.000 certyfikatów rocznie. Kursy EFR są uznawane jako profesjonalne kwalifikacje w zakresie ratownictwa przedmedycznego, a programy nauczania są zgodne z najnowszymi standardami i wytycznymi ILCOR oraz Europejskiej Rady Resuscytacji. Prowadzone przez naszych instruktorów kursy bazują na uzyskaniu wiedzy i umiejętności w miłej i przyjaznej atmosferze.

Kończąc kurs instruktorski, po zdanym egzaminie stajesz się samodzielnym instruktorem i możesz samodzielnie szkolić ratowników przedmedycznych, prowadzisz kursy i szkolenia pierwszej pomocy BLS - CPR, AED, Secondary Care, Care for Children i nie musisz prosić, aby ktokolwiek nadzorował Twoje szkolenia i kursy, ani nie musisz prosić, aby ktokolwiek zapraszał Cię do współpracy. Twoim obowiązkiem jako instruktora jest spełnianie standardów określonych w Twoim podręczniku instruktora. Twoja praca będzie okresowo sprawdzana przez Departament Kontroli Jakości przez wysyłanie ankiet do Twoich absolwentów kursów. Dlatego już teraz zapisz się na kurs ratowniczy a potem na kurs instruktorski.

W imieniu Emergency First Response (EFR) prowadzimy kursy pierwszej pomocy (Emergency Responder), kursy instruktorów pierwszej pomocy EFR (Emergency First Response Instructor Course).


Nasz trener instruktorów EFR wykształcił najwięcej instruktorów EFR w Polsce.

Więcej o naszych kursach i szkoleniach pierwszej pomocy możesz przeczytać na naszych stronach internetowych.

Licencje i porozumienia:

Posiadamy uprawnienia do prowadzenia kursów i szkoleń w systemach edukacyjnych Emergency First Response i International First Aid Certification Centre (Newark, U.S.). W zakresie organziacji kursów państwowych uprawniających do nauczania pierwszej pomocy współpracujemy z Instytutem Doskonalenia Nauczycieli. Podyplomowe studia kwalifikacyjne z zakresu edukacji dla bezpieczeństwa i dydaktyki pierwszej pomocy prowadzimy wspólnie z uczelniami wyższymi z Warszawy.

Licencja First Aid Certification Centre of London Uprawnienia do kształcenia w systemie Emergency First Response

Kursy
UZYSKAJ MIĘDZYNARODOWE KWALIFIKACJE
 

RATOWNIK PIERWSZEJ POMOCY
INSTRUKTOR PIERWSZEJ POMOCY
TRENER INSTRUKTORÓW PIERWSZEJ POMOCY
NAUCZYCIEL PIERWSZEJ POMOCY
(PAŃSTWOWE UPRAWNIENIA)

KURS INSTRUKTORÓW PIERWSZEJ POMOCY
DLA SŁUŻB BHP

KURSY W POLSCE PROWADZIMY
W MIASTACH

RACIBÓRZ
WŁOSZCZOWA
WARSZAWA
RZESZÓW
w innych miastach
dla grup min. 4 os.


KURSY ZAGRANICZNE
PROWADZIMY W MIASTACH

LONDYN (ANGLIA)
DAHAB (EGIPT)
dla minimum 6 osób

NASZE BIURA OBSŁUGI
32 4150797
PRACUJEMY DLA CIEBIE
OD PONIEDZIAŁKU
DO CZWARTKU
1000 - 1630
E-MAIL
kontakt@polskaedukacja.pl

ZOBACZ
NASZĄ NOWĄ
STRONĘ
WEJDŹ

TERMINY I CENY
KURSÓW

SPRAWDŹMasz pytania?

Zadzwoń!
324150797
od 1000 do 1630